«Розвиток землевпорядної галузі: роль та перспективи саморегулювання» та ІІІ Зїзд ВГО «АФЗУ»

48370716_2029894890643225_399317832657010688_o

     15 грудня 2018 р. відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція на тему: «Розвиток землевпорядної галузі: роль та перспективи саморегулювання» та ІІІ З’їзд ВГО «АФЗУ». На конференцію завітали представники 14 обласних центрів України для обговорення питань розвитку землевпорядної галузі та ролі саморегулювання  в професійній діяльності землевпорядників. Організаторами виступили: Всеукраїнська громадська організація "Асоціація фахівців землеустрою України", факультет землевпорядкування Національного університету біоресурсів і природокористування України та асоціація "Земельна Спілка України". Традиційно, розпочали конференцію з гімна землевпорядників, а модератором заходу виступив Президент асоціації «Земельна спілка України» - Андрій Кошиль.

 

 

     Заступник декана факультету землевпорядкування НУБіП України Олександр Шевченко привітав всіх з початком роботи конференції, подякував за організацію наукових та спортивних заходів на факультеті, а також зазначив, що всі ці заходи впливають на розвиток факультету та на землевпорядну галузь в цілому.

 

     З вітальним словом виступив Голова Правління ВГО «АФЗУ» Анатолій Полтавець. Він коротко розповів про саморегулювання, про досвід зарубіжних країн та про діяльність ВГО «АФЗУ» за 2018 рік. Було проведено 12 Всеукраїнських круглих столів на актуальні теми у сфері землеустрою,  підписані сертифікати про знижки на придбання геодезичного обладнання, проведені два футбольних турніри, відвідані міжнародні виставки, відповідно до проведених конференцій складено листи із зверненнями до галузевих структур.

 

 

     Олег Пілат юрист Офісу ефективного регулювання (BRDO) зазначив, що діяльність ВГО «АФЗУ» дуже важлива і запропонував організації підтримати ініціативу законодавства у сфері земельних відносин та містобудування (BRDO) про узгодження землевпорядної та містобудівної документації, взаємодії містобудівного та земельного кадастру, а також налагодити співпрацю з об’єднаними територіальними громадами та адміністративно-територіальними одиницями.

 

     Калюжний Микола Голова Ради Асоціації «Земельна спілка України» зазначив про важливість існування громадських організацій та про важливість об’єднання землевпорядників для боротьби з існуючими проблемами. Директор ТОВ «Земінформ», Голова Харківського обласного осередку ВГО «АФЗУ»   Матвєєв Павло поділився проблемами при розробленні документації із землеустрою по Харківській області, Бєлослудцева Валентина директор ТОВ «Землевпорядна фірма «Лан» представила проблематику розроблення документації із землеустрою по Луганській області. Менько Андрій директор ТОВ «ЕЛНАВ» представив геодезичні прилади на які у членів ВГО «АФЗУ» є 10% знижка.

 

     Студенти факультету землевпорядкування на завершення подарували учасникам конференції святковий концерт. Традиційно, онлайн трансляція Всеукраїнської науково-практичної конференції велася у мережі Facebook на сторінці ВГО "АФЗУ" і доступна за посиланням

https://www.facebook.com/afzukr/videos/2356953880986249/

 

 

 

Контакти

+380 (068) 001 07 02
Київ; проспект Перемоги 131-А, оф. 93.
Відправте заявку на вступ до організації
Дякуемо!
+380 (068) 001 07 02