До уваги виконавців робіт із землеустрою: довідник природно-сільськогосподарського районування України

vosklicanie
До уваги виконавців робіт із землеустрою: довідник природно-сільськогосподарського районування України 

 
Зважаючи на те, що Методика нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення, затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2016 р. № 831, передбачає диференціацію нормативів капіталізованого рентного доходу на землях сільськогосподарського призначення у розрізі природно-сільськогосподарських районів АР Крим, областей, мм. Києва та Севастополя, до уваги виконавців робіт із землеустрою, які складають технічну документації із нормативної грошової оцінки земель (земельних ділянок) сільськогосподарського призначення, пропонується монографія "Природно-сільськогосподарське районування України".

Повний текст монографії, що містить, серед іншого, довідник до карти природно-сільськогосподарського районування, яким районування деталізується до рівня сільських (селищних) рад та міст, розміщується за люб'язної згоди авторів - відомих вчених д.е.н. Андрія Мартина, к.г.-м.н. Сергія Осипчука та к.е.н. Олександра Чумаченка.

Монографія розміщується у зв'язку із численними проханнями учасників Всеукраїнського круглого столу «Нові підходи до нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення та населених пунктів: проблеми та практична реалізація”, що відбувся на факультеті землевпорядкування НУБіП України 15 лютого 2017 року.
 

Контакти

+380 (068) 001 07 02
Київ; проспект Перемоги 131-А, оф. 93.
Відправте заявку на вступ до організації
Дякуемо!
+380 (068) 001 07 02