ABRIS Pilotless Tools - наш надійний партнер!

2019-04-25_224259

     ABRIS Pilotless Tools має 20-річний досвід роботи у легкій і надлегкій авіації, виробництві безпілотних літальних апаратів, аерофотозйомці та наземному моніторингу.

 

     Компетенція ABRIS Pilotless Tools:

  • Проектування систем запуску та посадки БПЛА
  • Розробка самомодульованого обладнання для аерофотозйомки
  • Аерофотозйомка та створення ортофотопланів для рівнинних і гірських територій
  • Численні дослідження та практичні інженерні роботи для наших партнерів
  • Розробка програмного забезпечення для управління БПЛА
  • Проектування декількох видів легких літаків, у тому числі, відомих надлегких літаків SkyRanger (у співпраці з компанією «Aeros»)
  • Проектування декількох типів БПЛА з масою від 3 до 75 кг

 

     Компанія ABRIS Design Group займається проектуванням безпілотних технологій протягом 20 років, має досвід роботи в легкій і надлегкій авіації, виробництві безпілотних літальних апаратів, наземному моніторингу та аерофотозйомці. Продукція Абрис є провідною на українському ринку професійних безпілотних авіаційних комплексів. Ми пропонуємо на вибір цілу лінійку безпілотників FLIRT нашим клієнтам,  залежно від специфіки їхньої діяльності. БПЛА від ABRIS можуть стати незамінним інструментом для прецизійної аерофотозйомки рівнинної та гірської місцевості, протяжних і площинних об’єктів, моніторингу сільськогосподарських угідь, картографування полів, внесення біологічних засобів захисту рослин, онлайн відеомоніторингу територій і об’єктів, створення прив’язаних ортофотопланів і цифрових моделей рельєфу.

 

Контакти

+380 (068) 001 07 02
Київ; проспект Перемоги 131-А, оф. 93.
Відправте заявку на вступ до організації
Дякуемо!
+380 (068) 001 07 02