15 березня 2019 року відбувся святковий захід присвячений професійному святу Дню землевпорядника

4

     15 березня 2019 року відбувся святковий захід присвячений професійному святу – Дню землевпорядника!

 

     Організаторами свята виступили: Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру; Всеукраїнська громадська організація «Асоціація фахівців землеустрою України» та громадська організація "Всеукраїнська спілка сертифікованих інженерів-землевпорядників".

 

 

      Зі словами привітань виступили:

  • Колотілін О.К. – в. о. Голови Держгеокадастру
  • Шемелинець Л. М. – перший заступник Голови Держгеокадастру
  • Краснолуцький О.В. – заступник Голови Держгеокадастру
  • Новаковський Л.Я. – доктор економічних наук, професор, академік НААН, Почесний землевпорядник України
  • Даниленко А.С. – ректор Білоцерківського національного аграрного університету, Голова Всеукраїнської громадської організації «Всеукраїнська спілка сертифікованих інженерів-землевпорядників», академік НААН
  • Куліков П.М. – ректор КНУБА, заслужений працівник освіти України, лауреат Державної премії в галузі науки і техніки, доктор економічних наук, професор

 

     Виконуючий обов’язки Голови Держгеокадастру Колотілін Олександр Костянтинович нагородив вітальними листівками Міністерства аграрної політики та продовольства України працівників Держгеокадастру, експертів державної експертизи, кадастрових реєстраторів, виконавців землевпорядних робіт, викладачів та вручив цінні подарунки та вітальні листи ветеранам землевпорядної служби.

     За сумлінну та натхненну працю, вірність професійному обов’язку, наполегливість, ініціативність у роботі, високий професіоналізм та вагомий особистий внесок у реалізацію державної політики в сфері земельних відносин також були відзначені:

  • Полтавець Ірина Михайлівна – заступник генерального директора ТОВ «Лідер Плюс»
  • Матвєєв Павло Миколайович – директор ТОВ «Земінформ»
  • Федишин Михайло Олегович – директор ТОВ «Права на землю»
  • Приймак Дмитро Павлович – директор ТОВ «Науково-виробниче об'єднання «ГЕОГРУП»

     За сумісництвом голови обласних осередків Всеукраїнської громадської організації «Асоціація фахівців землеустрою України» Київської, Харківської, Тернопільської та Івано-Франківської обласної організацій відповідно.

 

     

     

     Приємним сюрпризом для всіх учасників урочистостей став виступ українського поп-гурту DZIDZIO. Він подарував всім гарний настрій та заряд позитивних емоцій. Після святкового концерту для землевпорядників було влаштовано фуршет, що надало можливість учасникам продовжити спілкування, обмінятись досвідом і одержати натхнення на високопродуктивну працю для забезпечення розквіту землевпорядної галузі в Україні.

 

Контакти

+380 (068) 001 07 02
Київ; проспект Перемоги 131-А, оф. 93.
Відправте заявку на вступ до організації
Дякуемо!
+380 (068) 001 07 02